Kawa i tort ;)
sobota, 25 kwietnia 2026
wtorek, 14 kwietnia 2026
Wielkanoc 2026
Z tradycyjną święconką udaliśmy sie do lokalnego, wiejskiego kościoła. Nabralismy podejrzeń, że zupełnie nie trafiliśmy na dzień i godzinę...pusto jakoś było.
Czy ktoś rozpozna nasz koszyczek????
Na pierwszy świąteczny spacer wybraliśmy sie do Nowego Miasta, na rozpoznanie fajnego akwenu, który kilka razy mijalismy przejeżdżając obok samochodem.
Całą masę wody kilkukilometrowego zalewu trzyma taki niewielki jaz.
I jeszcze taki smaczek: nad rzeką Soną przebiega taki zabytkowy, żelazno-drewniany most.
Drugi świąteczny spacer poprowdził nas nad Wisłę. Wiało bardzo mocno, na grzbietach fal pojawiały sie białe grzywki. O biwakowaniu na brzegu mozna było tylko pomarzyć.
Na koniec zagadka: co to jest?
Subskrybuj:
Posty (Atom)









