piątek, 20 marca 2026

Cieplej, cieplej, za ciepło ???

 Zrobiło się bardzo ciepło. Pszczoły murarki zupełnie zdezorientowane zaczęły wygryzać się z kokonów. Latają biedactwa w poszukiwaniu pokarmu i... przyszliśmy im z pomocą. W lokalnym supermarkecie zakupiliśmy bratki ;) Czy pszczoły przetrwają?




Rośliny też poczuły wiosnę. Na foto czosnek ozdobny.




A w skrzynkach / grządkach pokazał się czosnek spożywczy.




Na poddaszu kontynuacja prac ociepleniowych. Rury wentylacyjne z kuchni zostały przedłużone i ułożone na połaci.



Na stryszku wygląda to w tej chwili tak. Po ułożeniu paroizolacji i osłonięciu wełny płytą OSB, podłączymy rury do wywiewek dachowych.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz