Zrobiło się bardzo ciepło. Pszczoły murarki zupełnie zdezorientowane zaczęły wygryzać się z kokonów. Latają biedactwa w poszukiwaniu pokarmu i... przyszliśmy im z pomocą. W lokalnym supermarkecie zakupiliśmy bratki ;) Czy pszczoły przetrwają?
Rośliny też poczuły wiosnę. Na foto czosnek ozdobny.
A w skrzynkach / grządkach pokazał się czosnek spożywczy.
Na poddaszu kontynuacja prac ociepleniowych. Rury wentylacyjne z kuchni zostały przedłużone i ułożone na połaci.





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz